Články

Osvalda by mohl nahradit Mandžukič
Podle posledních zpráv vše nasvědčuje tomu, že Osvaldo v příští sezóně nebude oblékat dres Říma. Po jednání v Bostonu, by vedení mohlo fanoušky překvapit přestupovým hitem. Zálusk máme na Maria Mandžukiče z Bayernu.
3 roky 41 týdnů       Přečteno: 7,215x       Číst více
FOTO: Gervinho na dnešním tréninku
Dnes tým poprvé trénoval v kanadské metropoli, Torontu. To se však netýkalo Gervinha, který zůstal v Trigorii. Hodinu trénoval sám s Manricem Ferrarim. Přinášíme pár aktuálních fotek Gervinha z tréninku.
3 roky 41 týdnů       Přečteno: 4,707x       Číst více
Z Pjaniće se stává neprodejný hráč
Není to tak dávno, co by římští fans rádi viděli Miralema Pjaniće na odchodu a naplnit tak o něco rozpočet, dokud chodily nabídky. Po příchodu nového trenéra se ale bosenský talent stává neprodejnou částí Říma.
3 roky 41 týdnů       Přečteno: 6,100x       Číst více
Kořeny aneb Aurelio, the hipster dad (AS Řím – Parma)
Nedělní večer se blížil k půlnoci a hlavní roli měli dva lidé a dvě čísla. 226 a Francesco Totti, 47 a Aurelio Andreazzoli. Prvním číslem se kapitán osamostatnil na druhé příčce tabulky střelců a díky druhému jsme dohnali Lazio.
4 roky 9 týdnů       Přečteno: 7,154x       Číst více
Už je čas
Minulý týden jsem rozepsal článek o vyhlídkách jednotlivých týmů na třetí místo. Nejen že mě předběhly některé zahraniční servery, ale ještě se zcela změnila situace. Takže jak to vypadá nyní?
4 roky 10 týdnů       Přečteno: 6,024x       Číst více
Pragmatismus (Udine – AS Řím)
Po nepřesvědčivém výkonu v ofenzivní fázi a několika chybách po třech výhrách vezeme bod z Udine. Jaký je to vlastně výsledek?
4 roky 10 týdnů       Přečteno: 7,304x       Číst více
Pondělní rána
K zamyšlení a napsání tohoto článku mě podnítil trasteverboy ve svém komentáři, který se objevil v souhrnu k zápasu s Bergamem. Působil na mě hrozně skepticky, černě, nevlídně.
4 roky 11 týdnů       Přečteno: 7,558x       Číst více
Kráska a zvíře (AS Řím – CFC Janov)
225. Fotbalovou radost nám v neděli rozdával jeden muž. Nemohl to být nikdo jiný než kapitán Francesco Totti. Díky němu jsme pořád ve hře.
4 roky 11 týdnů       Přečteno: 8,663x       Číst více
Vacanze a Bergamo (Atalanta Bergamo - AS Řím)
Poněkolikáté v této sezoně naši hráči nastupovali na hřiště, které by si v ničem nezadalo s oraništěm v českých divizích. Tentokrát jsme ovšem demonstrovali sílu a brali tři body.
4 roky 12 týdnů       Přečteno: 5,614x       Číst více
Na cestě (AS Řím - Juventus)
Emoce od soboty pomalu opadají, ale radost je snad ještě větší, než v sobotu. Naši hráči dokázali do našich žil napumpovat přesně tu krev, na kterou jsme od jména Římanů zvyklí.
4 roky 13 týdnů       Přečteno: 5,238x       Číst více
Jak na ně? (Týden v Římě + "preview")
Až v sobotních 20:45 Gianluca Rocchi zaduje poprvé do píšťaly, možná dojde k zhmotnění oprávněný strach nás všech – nebo také naši hráči překvapí všechny, včetně sami sebe…
4 roky 14 týdnů       Přečteno: 23,297x       Číst více
Po kotníky
Poločas. Delio Rossi reaguje na nový nečekaný herní styl Romy a my znovu zabředáváme hlouběji do výsledkové krize, znovu se naskýtá tolik otázek a tak málo odpovědí…
4 roky 14 týdnů       Přečteno: 4,933x       Číst více
Sraz fanoušků AS Řím
Aby se komunita našich fanoušků lépe poznala, chystáme v souvislosti s březnovým utkáním proti Udine sraz, který se bude konat v Praze.
4 roky 15 týdnů       Přečteno: 4,107x       Číst více
Loučení
Po prohře s Cagliari byl podle očekávání odvolán Zdeněk Zeman od kormidla našeho týmu. Jaké bylo jeho druhé angažmá u nás a jak jeho účinkování hodnotit?
4 roky 16 týdnů       Přečteno: 3,160x       Číst více

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 41 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 41 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 41 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 41 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: