Články

Osvalda by mohl nahradit Mandžukič
Podle posledních zpráv vše nasvědčuje tomu, že Osvaldo v příští sezóně nebude oblékat dres Říma. Po jednání v Bostonu, by vedení mohlo fanoušky překvapit přestupovým hitem. Zálusk máme na Maria Mandžukiče z Bayernu.
3 roky 46 týdnů       Přečteno: 7,308x       Číst více
FOTO: Gervinho na dnešním tréninku
Dnes tým poprvé trénoval v kanadské metropoli, Torontu. To se však netýkalo Gervinha, který zůstal v Trigorii. Hodinu trénoval sám s Manricem Ferrarim. Přinášíme pár aktuálních fotek Gervinha z tréninku.
3 roky 46 týdnů       Přečteno: 4,794x       Číst více
Z Pjaniće se stává neprodejný hráč
Není to tak dávno, co by římští fans rádi viděli Miralema Pjaniće na odchodu a naplnit tak o něco rozpočet, dokud chodily nabídky. Po příchodu nového trenéra se ale bosenský talent stává neprodejnou částí Říma.
3 roky 46 týdnů       Přečteno: 6,179x       Číst více
Kořeny aneb Aurelio, the hipster dad (AS Řím – Parma)
Nedělní večer se blížil k půlnoci a hlavní roli měli dva lidé a dvě čísla. 226 a Francesco Totti, 47 a Aurelio Andreazzoli. Prvním číslem se kapitán osamostatnil na druhé příčce tabulky střelců a díky druhému jsme dohnali Lazio.
4 roky 14 týdnů       Přečteno: 7,230x       Číst více
Už je čas
Minulý týden jsem rozepsal článek o vyhlídkách jednotlivých týmů na třetí místo. Nejen že mě předběhly některé zahraniční servery, ale ještě se zcela změnila situace. Takže jak to vypadá nyní?
4 roky 15 týdnů       Přečteno: 6,084x       Číst více
Pragmatismus (Udine – AS Řím)
Po nepřesvědčivém výkonu v ofenzivní fázi a několika chybách po třech výhrách vezeme bod z Udine. Jaký je to vlastně výsledek?
4 roky 15 týdnů       Přečteno: 7,368x       Číst více
Pondělní rána
K zamyšlení a napsání tohoto článku mě podnítil trasteverboy ve svém komentáři, který se objevil v souhrnu k zápasu s Bergamem. Působil na mě hrozně skepticky, černě, nevlídně.
4 roky 16 týdnů       Přečteno: 7,612x       Číst více
Kráska a zvíře (AS Řím – CFC Janov)
225. Fotbalovou radost nám v neděli rozdával jeden muž. Nemohl to být nikdo jiný než kapitán Francesco Totti. Díky němu jsme pořád ve hře.
4 roky 16 týdnů       Přečteno: 8,735x       Číst více
Vacanze a Bergamo (Atalanta Bergamo - AS Řím)
Poněkolikáté v této sezoně naši hráči nastupovali na hřiště, které by si v ničem nezadalo s oraništěm v českých divizích. Tentokrát jsme ovšem demonstrovali sílu a brali tři body.
4 roky 17 týdnů       Přečteno: 5,674x       Číst více
Na cestě (AS Řím - Juventus)
Emoce od soboty pomalu opadají, ale radost je snad ještě větší, než v sobotu. Naši hráči dokázali do našich žil napumpovat přesně tu krev, na kterou jsme od jména Římanů zvyklí.
4 roky 18 týdnů       Přečteno: 5,299x       Číst více
Jak na ně? (Týden v Římě + "preview")
Až v sobotních 20:45 Gianluca Rocchi zaduje poprvé do píšťaly, možná dojde k zhmotnění oprávněný strach nás všech – nebo také naši hráči překvapí všechny, včetně sami sebe…
4 roky 19 týdnů       Přečteno: 23,387x       Číst více
Po kotníky
Poločas. Delio Rossi reaguje na nový nečekaný herní styl Romy a my znovu zabředáváme hlouběji do výsledkové krize, znovu se naskýtá tolik otázek a tak málo odpovědí…
4 roky 19 týdnů       Přečteno: 5,004x       Číst více
Sraz fanoušků AS Řím
Aby se komunita našich fanoušků lépe poznala, chystáme v souvislosti s březnovým utkáním proti Udine sraz, který se bude konat v Praze.
4 roky 20 týdnů       Přečteno: 4,161x       Číst více
Loučení
Po prohře s Cagliari byl podle očekávání odvolán Zdeněk Zeman od kormidla našeho týmu. Jaké bylo jeho druhé angažmá u nás a jak jeho účinkování hodnotit?
4 roky 20 týdnů       Přečteno: 3,205x       Číst více

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 46 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 46 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: