Osvalda by mohl nahradit Mandžukič

Podle posledních zpráv vše nasvědčuje tomu, že Osvaldo v příští sezóně nebude oblékat dres Říma. Po jednání v Bostonu, by vedení mohlo fanoušky překvapit přestupovým hitem. Zálusk máme na Maria Mandžukiče z Bayernu.

Vypadá to, že vedení se chce za každou cenu zbavit Pabla Osvalda, o kterého se zajímá třeba italská Neapol nebo další kluby v zahraničí. Dále na odpisové listině je také Marco Borriello, se kterým se už dlouhodobě nepočítá. 

V případě, kdybchom prodali oba výše jmenované, by byl kádr bez hrotového útočníka. Fanoušky by následně mohl uklidnit přestupový hit, kdy se vedení, po neúspěšném přesvědčení Karima Benzemy (Real Madrid), zaměřilo na chorvatského útočníka Maria Mandžukiče. Ten v loňské sezóně v 21 zápasech nastřílel 15 gólů a vedení se domnívá, že by za něj Bayern nemusel žádat více, jak 25 milionů euro. To, že má Walter Sabatini zájem o hráče z evropského velkoklubu, dohání také fakt, že si už nemůže vybírat hráče mimo EU. Vše se bude ale odvíjet od toho, zda se podaří prodat Osvalda a Borriella.

Kdyby se tento přestup dotáhl do správného konce, byl by to v tomto mercatu již druhý velký přestup útočníka na trase Bundesliga -> Seria A. Tím prvním byl přestup Maria Gomeze z Bayernu do Fiorentiny, částkou 18 milionů euro.

Sdílet

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 46 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 46 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: