Z Pjaniće se stává neprodejný hráč

Není to tak dávno, co by římští fans rádi viděli Miralema Pjaniće na odchodu a naplnit tak o něco rozpočet, dokud chodily nabídky. Po příchodu nového trenéra se ale bosenský talent stává neprodejnou částí Říma.

Špatné výkony a špatný přístup, tak byl v poslední době charakterizován bosenský reprezentant, Miralem Pjanić. I přes jeho špatné výkony se ozývaly týmy ze zahraničních lig, které o Pjaniće usilovaly. Bosenský středopolař nakonec zatím setrvává v hlavním italském městě a kdo ví, třeba je to i dobře.

Až po příchodu nového trenéra, Rudiho Garcii, Pjanić ukazuje své opravdové kvality. Je dokonce považován za nedotknutelného, jako třeba Francesco Totti nebo Eric Lamela. Podle všeho Pjanić trenéra zatím mile překvapuje a sám Garcia se musel u Sabatiniho přimluvit, aby ho neprodával. Podle Sabatiniho dosud nebyly akceptovány nabídky za Pjaniće nižší než 15 milionů eur.

Pjanić přišel do Říma před dvěma roky za 11 milionů eur z Lyonu. Smlouvu v hlavním italském městě má ještě na dva roky.

Sdílet

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 46 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 46 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: