Fanzone

Ve fanouškovské sekci nemá asi smysl dávat nějaké wallpapery a avatary, kterých je plný internet. Ostatně kdo chce, může si jednoduše stáhnout obrázek a v grafickém editoru si doplní vlastní text podle svého gusta a má na světě svůj výtvor. Fanouškovská sekce FANZONE slouží informačně pro návštěvníky webu (fanoušky i nefanoušky) a obsahuje profily fanoušků AS ROMA neboli těch největších bytostí, které jsou součástí českého-slovenského neoficiálního fanklubu AS ROMA.

OFICIÁLNÍ FANKLUB
Oficiální fanklub AS Roma naleznete na oficiálních stránkách klubu. Můžete si vybrat mezi bronzovým, stříbrným a zlatým účtem. Zlatý samozřejmě obsahuje nejvíce výhod ve fanklubu. Bronzový naopak nejméně výhod, ale jako jediný je zdarma. Za ostatní dva se platí. Registraci do oficiálního fanklubu naleznete >>zde

NEOFICIÁLNÍ FANKLUB PRO ČESKÉ A SLOVENSKÉ FANOUŠKY
Neoficiální fanklub AS Roma pro české a slovenské fanoušky, poskytuje pouze náš web asroma.cz. Slouží pouze k tomu, aby ukázal listinu, kde jsou uvedeni opravdoví čeští a slovenští fanoušci AS Roma. Registrace se provádí přes registrační formulář, který poté pověřená osoba zkontroluje a žadatel bude zapsán na listinu fanoušků asroma.cz. Samozřejmostí je, že žadatel o členství neoficiálního fanklubu, musí být zde registrován.
Registrační formulář stahujte >>zde.
Vyplněný jej poté zasílejte na adresu skeci@email.cz, kde do předmětu napište fanzone. V přílohách pak zašlete veškeré nutnosti.
Po schválení vám zde vznikne veřejný profil. 

SEZNAM CZ SK FANOUŠKŮ AS ROMA

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 46 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 46 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: