Trigoria

Sportovní centrum Fulvia Bernardiniho

perspektiva Trigorie

perspektiva Trigorie

 

¨

Téninkové centrum AS Řím se nachází v Trigorii, a vybudovat jej nechal 15ctý prezident týmu, Gaetano Anzalone a to 22. 7. 1977. Otevřené bylo 23. 7. 1978. Nahradilo tak staré Circus Maximus. Náklady na výstavbu centra byly 2 miliardy dolarů. Centrum bylo po prvním titulu v roce 1984 rekonstruováno. Finance tehdy zajistil první oficální sponzor Barilla. V Trigorri se nachází 7 hřišť, uvnitř jsou 4 budovy propojeny umělým potokem. Hlavní budova je rozdělena do 3 pater, ve kterých se nachází 26 místností. V přízemí jsou pokladny, zasedací místnost se všemi trofejemi, kancelář předsedy a sekretář klubu.Ve druhé budově je lékařský personál pro hráče, fyzioterapeuti a maséři. Dále pak tělocvična, turecké lázně, šatny, trenérská kancelář a obchod. V dalším patře je 18 svoulůžkových pokojů pro hráče. Ve třetím se nachází restaurace kombinovaná s barem. V poslední budově, kterou v roce 1998 vybudoval Franco Sensi se nachází sídlo časopisu Laroma a místnost pro tiskové konference.Celý komplex byl pojmenován po Fulviovi Bernardinim, kapitána AS Řím v 30. letech 20. století.

šatna

šatna

 

pressroom

pressroom

 

posilovna

posilovna

 

rehabilitace

rehabilitace

 

lékařské zázemí

lékařské zázemí

 

preroom

preroom

 

jídelna

jídelna

 

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 46 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 46 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: