O webu asroma.cz

V minulosti zde panovalo spoustu možností, jak mít nějaký český web, jako fanouškovskou základnu italského fotbalového klubu, AS ROMA. Mohli jsme vidět některé fan blogy a dokonce i hezky udělané weby, které se nacházely právě pod doménou asroma.cz. Bohužel, moc dlouho to nikdy nevydrželo, což je škoda a nikdo nikomu to nemůže dávat za vinu. Takže, bude zde platit pořekadlo: do třetice všeho dobrého?

Jádro webu
Web je založen na redakčním systému Drupal verze 6. V minulosti asroma.cz okusil redakční systémy Joomla a Wordpress, vždy se o ně staral někdo jiný. Tento web, založený na Drupalu, má tedy také jiného správce.

Vzhled a grafika webu 
Co se týče veškerých grafických prvků na tomto webu, tak vše je dar internetu smíchaného s grafickým editorem Adobe Photoshop.

Informace o správci webu
Web naprogramoval, nastavil, vzhled, grafiku a CSS vytvořil, Skeči, který momentálně plní roli technického administrátora na asromaforum.eu, což je diskuzní fórum o AS Řím. Pokud máte na něj nějaký dotaz, nejlépe asi uděláte, když se ho zeptáte sami přímo na emailu: skeci@email.cz

 

Poznánky:
Jak jistě víte, už řadu let tu mezi námi koluje několik internetových prohlížečů. Procentuální úspěšnost prohlížeče Internet Explorer od Microsoftu, upadá. Dnes mezi nejpopulárnější prohlížeče patří Google Chrome a FireFox od Mozilly. Právě pro tyto dva prohlížeče je CSS (vzhled prvků) optimalizován. Na Internet Explorer, dále jen IE, se ale nezapomíná. Ovšem můžete narazit, pokud IE používáte, na nějaký viditelný problémek. Třeba se někde něco překrývá apod. Abychom zamezili těmto problémům, budeme rádi, když nám o těchto problémech dáte vědět. Kontaktujte správce webu.

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 46 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 46 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: