Serie A: Sezóna 2012/2013

Kořeny aneb Aurelio, the hipster dad (AS Řím – Parma)
Nedělní večer se blížil k půlnoci a hlavní roli měli dva lidé a dvě čísla. 226 a Francesco Totti, 47 a Aurelio Andreazzoli. Prvním číslem se kapitán osamostatnil na druhé příčce tabulky střelců a díky druhému jsme dohnali Lazio.
4 roky 14 týdnů       Přečteno: 7,231x       Číst více
Už je čas
Minulý týden jsem rozepsal článek o vyhlídkách jednotlivých týmů na třetí místo. Nejen že mě předběhly některé zahraniční servery, ale ještě se zcela změnila situace. Takže jak to vypadá nyní?
4 roky 15 týdnů       Přečteno: 6,085x       Číst více
Pragmatismus (Udine – AS Řím)
Po nepřesvědčivém výkonu v ofenzivní fázi a několika chybách po třech výhrách vezeme bod z Udine. Jaký je to vlastně výsledek?
4 roky 15 týdnů       Přečteno: 7,369x       Číst více
Kráska a zvíře (AS Řím – CFC Janov)
225. Fotbalovou radost nám v neděli rozdával jeden muž. Nemohl to být nikdo jiný než kapitán Francesco Totti. Díky němu jsme pořád ve hře.
4 roky 16 týdnů       Přečteno: 8,736x       Číst více
Vacanze a Bergamo (Atalanta Bergamo - AS Řím)
Poněkolikáté v této sezoně naši hráči nastupovali na hřiště, které by si v ničem nezadalo s oraništěm v českých divizích. Tentokrát jsme ovšem demonstrovali sílu a brali tři body.
4 roky 17 týdnů       Přečteno: 5,675x       Číst více
Na cestě (AS Řím - Juventus)
Emoce od soboty pomalu opadají, ale radost je snad ještě větší, než v sobotu. Naši hráči dokázali do našich žil napumpovat přesně tu krev, na kterou jsme od jména Římanů zvyklí.
4 roky 18 týdnů       Přečteno: 5,300x       Číst více
Po kotníky
Poločas. Delio Rossi reaguje na nový nečekaný herní styl Romy a my znovu zabředáváme hlouběji do výsledkové krize, znovu se naskýtá tolik otázek a tak málo odpovědí…
4 roky 19 týdnů       Přečteno: 5,005x       Číst více
Preview SSC Neapol – AS Řím
Vražedný los pro naše hráče pokračuje a tak je po minulém zápase s Milánem potřeba spadnout zpátky na zem. Zavítáme totiž na půdu nepříjemné, a v tabulce o dva body před námi stojící, Neapole.
4 roky 24 týdnů       Přečteno: 2,159x       Číst více
Nadílka (AS Řím – AC Milán)
Krásný předčasný vánoční dárek jsme dostali od našich hráčů dva dny před štědrým večerem. Vynikající výkon korunovaný čtyřmi brankami v síti sebevědomého AC.
4 roky 26 týdnů       Přečteno: 2,878x       Číst více
Preview Chievo Verona – AS Řím
K již předposlednímu střetnutí v tomto kalendářním roce zajíždí naši fotbalisté do Verony, aby zde čelili místnímu Chievu a pokusili se tak natáhnout sérii výher na číslo šest.
4 roky 27 týdnů       Přečteno: 4,660x       Číst více
Povinnost (AS Řím – Atalanta Bergamo)
Vstup do soutěže si na nás přichystala soutěž, v níž jsme zatím nejúspěšnější (spolu s Juventusem) – italský pohár. Čekal na nás soupeř s Bergama, kterého jsme letos už dokázali na Olimpicu poměrem 2:0 porazit.
4 roky 28 týdnů       Přečteno: 2,208x       Číst více
C'e solo un capitano (AS Řím – Fiorentina)
Utkání s Fiorentinou mělo být po sériích lehčích zápasů prověrkou našeho týmu. Na Olimpico se vrátil miláček tribun – Vincenzo Montella, jako minulý rok ovšem na lavičce hostujícího týmu.
4 roky 28 týdnů       Přečteno: 2,451x       Číst více
Přímořská pohoda (Pescara – AS Řím)
V neděli jsme odehráli utkání, které by jistě udělalo radost všem kritikům Serie A. Asi první utkání našeho týmu letos, při kterém se diváci museli doopravdy nudit. Hra bez tempa, bez šancí z obou stran.
4 roky 30 týdnů       Přečteno: 1,970x       Číst více
Preview Pescara – AS Řím
Zeman se vrací, Pescara se chystá na návrat trenéra, jenž jí po několika letech dokázal dokormidlovat zpět k italské elitě. Tento muž nyní nebude stát na střídačce domácích delfínů, ale na straně naší.
4 roky 30 týdnů       Přečteno: 2,176x       Číst více

Pizzérie Giallo Rossa

Bleskovky

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Chelsea - AS Roma 2:1 (0:1)

Branky: 60. Lampard, 88. Lukaku - 20. Lamela

3 roky 46 týdnů
Přátelský zápas: FC Toronto - AS Roma 1:4 (1:2)

Branky: 15. Burdisso (vlastní) - 25. Florenzi, 33. Borriello, 67. a 87. Pjanić

3 roky 46 týdnů
Zatím žádná nabídka za Brazilce Damiãa

„Řím je skvělý klub, ale za Leandra jsme zatím žádnou konkrétní nabídku nedostali,” řekl útočníkův agent, Vinicius Prates. Leandro Damiao tak zatím zůstává hráčem brazilského Internacionalu.

3 roky 46 týdnů
Castan do Villarealu?

Rudi Garcia údajně nepočítá do sestavy s argentinským stoperem Leandrem Castanem. Jeho si vyhlédl španělský Villareal. Problém by byl Castanův plat, který by v hodnotě 1,6 milionů eur za sezonu nedokázal Villareal pokrýt.

Video

Anketa

Jak si povede AS Řím v letošní sezóně?: